Zabezpieczenie lakieru, Ceramic Pro LIGHT

Dlaczego zabezpieczamy lakier?

Wszyscy producenci pojazdów w obecnych czasach są zobowiązani do wykorzystywania lakierów ekologicznych, które nie są tak wytrzymałe niż te, które były stosowane dawniej. Są bardzo delikatne i bardzo łatwo się rysują. Szybko się robią wżery po ptasich odchodach, soli drogowej, sokach z drzew oraz owadów rozkładających się na przedniej części pojazdu. Fabryki nakładają coraz cieńsze warstwy lakieru, które wpływają na krótszą trwałość lakieru.

Dla potwierdzenia proszę zwrócić uwagę na element blacharski pod klamkami gdzie paznokcie, które nie są twarde rysują po kilku dniach nowe pojazdy. Żeby zabezpieczyć i wzmocnić lakier używany tylko dobrych powłok ochronnych. Są one właściwie aplikowane aby starannie chronić lakier przed uszkodzeniami oraz spowodować by samochody zachwyciły pięknym i lśniącym wyglądem. Dodajemy lakierom specjalnych właściwości w postaci łatwiejszego mycia, mniejszego brudzenia oraz szklistego połysku niedostępnego dla fabrycznego auta.

 

CERAMIC PRO LIGHT
Permanentne zabezpieczenie powłoką Ceramic Pro Light utrzymująca się do 24 miesięcy.

Aplikacja 2 warstw Ceramic Pro Light. (można zastosować większą ilość warstw dla jeszcze większej twardości i trwałości)

Ceramic Pro Light doskonale radzi sobie w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Rewelacyjnie odprowadza brud i wodę. Pozostawia lakier na długo czysty i lśniący. Nadaje idealnej gładkości powierzchni oraz znacząco podbija połysk.  Posiada świetne właściwości ochronne przed zewnętrznymi czynnikami atmosferycznymi. Jest młodszym bratem Ceramic Pro Strong 9H o niższych parametrach ochrony, przeznaczony jest dla osób o mniejszych wymaganiach.

Lokalizacja

ul. Spokojna 21
28-200 Staszów
woj. świętokrzyskie

Kontakt

tel. 501 785 647

e-mail:
blaskauta@gmail.com
ceramikasuper@gmail.com

Oferta

Zabezpieczenie lakieru, Ceramic Pro LIGHT,Polerowanie, regeneracja reflektorów, Renowacja lakieru ,Impregnacja tapicerki skórzanej i materiałowej,Motocykle,
Zabezpieczenie szyb

Czynne

Pon-Pt 9.00 – 18.00